Nakupte vánoční dárky v Aréně! | Články

Nakupte vánoční dárky v Aréně!

9.12.2013

Vážení diváci,
sháníte inteligentní a cenově dostupný dárek, který přinese Vašim blízkým hezké chvíle a zážitky, na které budou dlouho vzpomínat?
 

Pak doporučujeme naše Dárkové poukazy.
 

Jak na to?
Je to velice jednoduché – v naší pokladně si zakoupíte Dárkovou poukázku, kterou obdarovaný může využít na jakékoliv představení (kromě premiéry, zadaného představení a akce mimo repertoár našeho divadla). Místa si musí dopředu zarezervovat a v den představení pak jen vymění poukázku v naší pokladně za vstupenky.
 

Cenu poukázky můžeme vytvořit podle Vašeho přání. Dvě běžné vstupenky stojí 360 Kč, dvě seniorské 240 Kč, lze zakoupit i Dárkový poukaz pro jednu osobu. 
 

Dalším vánočním dárkem, který jistě potěší, může být Kupónové předplatné. To je vhodné především pro ty, které by běžné předplatné s pevně dopředu stanovenými hracími dny omezovalo, protože majitelům dopřává volnost při výběru titulu a hracího dne podle jejich zájmu a časových možností.

Kupónové předplatné zahrnuje kupónovou knížku se 4 kupóny v ceně 400 Kč, přičemž lze vybírat z nabídky 5 vytipovaných představení a v předprodeji pak vyměnit kupón za platnou vstupenku. Kupónové předplatné je oblíbené i proto, že je přenosné a také lze použít i několik kupónů k nákupu vstupenek na jedno představení. Majitelům tak poskytuje velkou variabilitu, takže je vhodné i jako rodinný dárek.

 

Věříme, že Vás tato nabídka zaujala a budeme se na Vás a Vaše blízké těšit v hledišti našeho divadla.
 

Protože u nás jste v dobré společnosti…
 

Krásný adventní čas přeje
Komorní scéna Aréna

 

Ostrava!!!