Zaleťte si s Arénou do Paříže | Články

Zaleťte si s Arénou do Paříže

26.6.2014

Vážení diváci,
 

nastávající divadelní sezóna bude pro nejmenší a v tuto chvíli nejúspěšnější ostravské divadlo, Komorní scénu Aréna, sezónou jubilejní. Před dvaceti lety, v květnu 1994, totiž obdržela svůj statut a oficiální jméno.
Aréna tedy s Rokem neslýchaných zpovědí, jak zní podtitul příští sezóny, vstupuje do svého dvacátého roku života. A protože divadlo bez publika nic neznamená, rozhodla se jubilující scéna nadělit narozeninové dárky především Vám, našim divákům, jako poděkování za Váš neutuchající zájem a laskavou přízeň.
 

Kromě čtyř standardních premiér, kterými budou hra George Taboriho Bílý muž a Rudá tvář, nový titul Tomáše Vůjtka Slyšení, drama Bertolta Brechta Baal a hořká groteska Thomase Bernharda Divadelník, sezónu doplní i další doprovodné akce. Těmi budou promítání televizních záznamů starých inscenací, které natočila Česká televize, scénická čtení, hudební vystoupení ad.
 

Rovněž pro předplatitele si Aréna přichystala mnohá překvapení. Ze zakoupených předplatných bude vylosováno v souladu s aktuálním věkem divadla dvacet cen, přičemž hlavní cenou je víkendový letecký zájezd do Paříže pro dvě osoby v hodnotě 20.000,- Kč, mezi dalšími jsou relaxační balíčky, poukazy do cestovní kanceláře na výběr zájezdu, volné vstupy do sauny a bazénu hotelu Imperial, volné vstupy do ZOO ad.
Přijďte, těšíme se na Vás,
 

                                                   Vaše Komorní scéna Aréna
                                                                            …u nás jste v dobré společnosti
 

Ostrava!!!