Jdeme za Vámi! Přijďte! | Články

Jdeme za Vámi! Přijďte!

15.8.2014

Vážení diváci,
 

prázdniny pomalu končí a za pár dní začne nová divadelní sezóna. Tu už několik let vítají všechna ostravská divadla společně na každoroční akci nazvané „Jdeme za Vámi!“
 

I letos budete mít příležitost seznámit se v neobvyklém open-air prostoru s průřezem nabídky všech čtyř ostravských divadel. Toto setkání se opět uskuteční na náměstí Msgre. Šrámka (v prostoru mezi chrámem Božského Spasitele a Divadlem Jiřího Myrona) od 15 do 22 hodin.
 

Blok, v němž vystoupí herci Komorní scény Aréna, začne v 18:25 hodin a představí se v něm Beatboxové uskupení Jasani a MC Zuzka.
Půjde o ukázku z nejnovější inscenace našeho divadla, kterou jsou Neuvěřitelné příhody Julie a Nataši. Těšit se tak můžete na Zuzanu Truplovou, Pavlu Dostálovou, Michala Čapku, Petra Panzenbergera, Ondřeje Malého a Štěpána Kozuba.
 

Rovněž si během celého odpoledne budete moci zakoupit předplatné do Komorní scény Aréna na jubilejní 20. sezónu nazvanou Rok neslýchaných zpovědí a také získat cenově zvýhodněné vstupné na představení. Protože pouze tento den se budou vstupenky na veškerá představení KSA v měsíci září prodávat se slevou. Dospělí tak za lístek zaplatí jen 140 Kč (místo běžných 200 Kč) a studenti a důchodci jen 100 Kč (místo běžných 140 Kč).
 

Těšíme se na Vás!

Přijďte!
…u nás jste v dobré společnosti
 

Ostrava!!!