Vážení diváci, | Články

Vážení diváci,

4.2.2015

 

i letos jsme pro Vás připravili malou připomínku oblíbeného svátku zamilovaných. Ty z Vás, kteří přijdete na představení Bílý muž a Rudá tvář, které se hraje právě na sv. Valentýna, tedy v sobotu 14. února 2015 v 18: 30 hodin, bude čekat milé překvapení.

Rovněž Vám během valentýnského týdne, tedy od 9. do 14. února 2015, nabízíme mimořádnou edici Dárkových poukázek a Kupónového předplatného ve svatovalentýnském hávu.
Dárkové poukázky jsou velice oblíbenou variantou zážitkových dárků, podobně lze využít i Kupónové předplatné. Obdarovaní si Dárkovou poukázku jen posléze vymění za vstupenky na kterékoliv představení KSA v pokladně divadla. Hodnotu Dárkové poukázky si určujete sami.

Kupónové předplatné zase zajistí vstupenky na nejoblíbenější tituly se slevou a umožní navštívit divadlo v den, který jeho držitelům nejlépe vyhovuje. Kupónové předplatné je přenosné a rovněž lze využít i několik kupónů k nákupu vstupenek na jediné představení.

Nemusíte se bát, že byste Dárkové poukázky nebo Kupónové předplatné nestihli využít, platí totiž po celou divadelní sezónu, tedy až do konce června 2015.

Vaše Komorní scéna Aréna

Ostrava!!!