Předplatné na Rok divokých smíření v prodeji | Články

Předplatné na Rok divokých smíření v prodeji

4.5.2016

Vážení diváci,

 

Rok divokých smíření, to je název nové sezóny, kterou jsme pro Vás přichystali na příští divadelní rok.

 

V něm Vám nabídneme čtyři tituly, které se z různých úhlů tématikou smíření zabývají. První dva, Ibsenova Divoká kachna a komedie Yasminy Rezy Obraz, patří k časem ověřeným, klasickým textům, tedy k tomu nejlepšímu, co lze publiku nabídnout. Další dva tituly, hra Simony Petrů Smrtikrásky a Smíření Tomáše Vůjtka, představují texty zcela nové, které budou nejen v Aréně, ale na divadelním jevišti uvedeny vůbec poprvé.

 

Inspiraci pro název celé sezóny poskytlo Smíření Tomáše Vůjtka, které je třetím dílem volné trilogie, jejíž dva díly už v Aréně svou premiéru měly – S nadějí, i bez ní a Slyšení (Inscenace roku 2015 v anketě Divadelních novin a Inscenace roku 2015 v rámci udílení Cen divadelní kritiky). Smíření mělo původně uvést v české premiéře pražské Divadlo komedie na podzim roku 2015. Z finančních důvodů, se kterými se Divadlo komedie potýkalo (a díky kterým ve stávající podobě skončilo letos v dubnu), tak nakonec z uvedení sešlo, a Smíření bude následovat předchozí dva díly trilogie. Jeho česká premiéra se tedy odehraje v domovském divadle autora, kde Tomáš Vůjtek působí jako dramaturg.

 

Od 4. května 2016 je v prodeji předplatné na Rok divokých smíření. Opět máte na výběr z několika abonentních skupin. Nejatraktivnější zůstává premiérové předplatné nabízející jen nové tituly, občerstvení a popremiérové setkání s tvůrci inscenací při klavírním doprovodu.

 

Rovněž jsou nadále k dispozici i oblíbená dopolední (od 10 hodin) a odpolední (neděle od 17 hodin) předplatná, jejichž hrací časy jsou přizpůsobeny těm z diváků, kteří nemohou či nechtějí navštěvovat divadlo v stálém hracím čase divadla, tedy v 18:30 hodin. Dopolední předplatné je navíc za bezkonkurenčně nejnižší cenu 400 Kč za čtyři tituly.

 

Nově se objevuje Novoroční předplatné, které je v nabídce od ledna do května roku 2017 a lze ho velice dobře využít například jako vánoční dárek.
Věříme, že si i v této sezóně u nás vyberete a těšíme se na Vás v hledišti našeho divadla, kde budete vždy v dobré společnosti.
 

Veškeré informace o nové sezóně a předplatném naleznete zde: http://www.divadloarena.cz/prodej-online/predplatne/

Ostrava!!!