DIVADELNÍ FESTIVAL OST-RA-VAR | Články

DIVADELNÍ FESTIVAL OST-RA-VAR

7.10.2016

Vážení diváci,
divadelní festival OST-RA-VAR se letos koná už po dvacáté, tentokrát v termínu 7. - 11. prosince 2016. Jubilejního ročníku se naše divadlo zúčastní se čtyřmi inscenacemi, a to s Lidskou tragikomedií, Divokou kachnou, Top Dogs a Budovateli říše.

 

Kompletní program festivalu naleznete níže.

 

20. ročník Festivalu ostravských činoherních divadel OST-RA-VAR

7. – 11. prosince 2016

PROGRAM:

Středa 7. 12. 2016

13.00 hodin  LIDSKÁ TRAGIKOMEDIE Ladislav Klíma / Ivan Krejčí
                      Komorní scéna Aréna

16.00 hodin   FLIGNY, KOKS A FACHMANI
                       Mohamed Rouabhi / Eduard Kudláč
                       Divadlo Petra Bezruče

18.30 hodin   HOSTINEC U KAMENNÉHO STOLU
                       Karel Poláček – Arnošt Goldflam / Tomáš Jirman
                       NDM / Divadlo Jiřího Myrona

22.00 hodin   DIVOKÁ KACHNA
                       Henrik Ibsen / David Šiktanc
                       Komorní scéna Aréna


Čtvrtek 8. 12. 2016

10.00 hodin   ÚKLADY A LÁSKA
                       Friedrich Schiller / Mikoláš Tyc
                       Divadlo Petra Bezruče

13.30 hodin    TOP DOGS
                        Urs Widmer / Grzegorz Kempinsky
                        Komorní scéna Aréna

16.00 hodin    MUČEDNÍK
                        Marius von Mayenburg / Janusz Klimsza
                        NDM / Zkušebna Divadla Antonína Dvořáka

16.30 hodin    HŘEBY V HLAVĚ
                        Pavel Gejguš
                        Stará aréna

18.30 hodin    KRÁL UBU
                       Alfred Jarry / Jan Frič
                       NDM / Divadlo Antonína Dvořáka

21.00 hodin    RICHARD III.
                        William Shakespeare / Janka Ryšánek Schmiedtová
                        Divadlo Petra Bezruče


Pátek 9. 12. 2016

10.00 hodin   MUČEDNÍK
                       Marius von Mayenburg / Janusz Klimsza
                       NDM / Zkušebna Divadla Antonína Dvořáka


10.30 hodin   BUDOVATELÉ ŘÍŠE
                       Boris Vian / Vojtěch Štěpánek
                       Komorní scéna Aréna


14.30 – 16.30 hodin    Tématický seminář KSA


18.30 hodin    DENÍK MÉHO OTCE
                        Pavel Vilikovský – Miro Dacho / Lukáš Brutovský
                        NDM / Divadlo Antonína Dvořáka

21.30 hodin    ELEKTRA
                        Eurípides / Pavel Gejguš
                        Stará aréna
 

 

Sobota 28. 11. 2016

9.30 – 14.30 hodin   1. rozborový seminář Klub DPB

15.00 hodin    SPALOVAČ MRTVOL
                        Ladislav Fuks / Jakub Nvota
                        Divadlo Petra Bezruče

18.30 hodin    VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ
                        William Shakespeare / Peter Gábor
                        NDM / Divadlo Jiřího Myrona
 

21.45 hodin    společenské setkání Klub DJM


Neděle 11. 11. 2016

10.00 – 12.00 hodin   2. rozborový seminář Klub DJM



OFF PROGRAM FESTIVALU:

Středa 7. 12. 2016

10.30 hodin    STUDIE TITUS (CO NÁS ŽERE)
                        Dagmar Radová & kol. / Barbara Herz
                        Cooltour


Čtvrtek 8. 12. 2016

15.00 hodin    CIRKUS
                        Gabriela Krečmerová
                        Divadlo loutek Ostrava - účinkuje taneční soubor Bílá holubice

Pátek 9. 12. 2016

12.00 hodin    HAPRDÁNS
                        Ivan Vyskočil / Tomáš Jirman & kol.
                        Stará aréna

21.30 hodin    ARLECCHINO MAGNIFICO aneb Šťastná Isabella
                        Tomáš Vůjtek
                         Klub Les



Změna programu vyhrazena!

 

Ostrava!!!