Diskuze

Diskuze

 
Přidat příspěvek

Přidat nový příspěvek do diskuzeVyplňte číslo devět
 
Hana12.03.2016, 18:15

Děkuji za krásný večer s mistem mistrů divadelních her a se skvělým hereckým souborem. Shakespeare a Aréna = skvělá kombinace

 
Marie Šupková15.01.2016, 15:43

Díky za včerejší večer - 14.1.2016..TOP DOGS je skvělé představení, svým způsobem smutné, přesto se u něho skvěle bavíte...výborné herecké kreace a do poslední minuty zajímavé...

 
Roman Šrámek21.11.2015, 18:17

Navštívili jsme představení v ARÉNĚ se ženou včera poprvé a měli jsme z něj nepopsatelný zážitek - (BAAL), všichni herci byli úžasní, ovšem výkon hlavní postavy BAALA v podání Michala Čapka mi vyrazil dech ! Úžasný výkon, věřil jsem mu každou vteřinu jeho role,prostě něco úžasného.Moc děkujeme za fantastický zážitek,určitě se budeme těšit na další představení !

 
Jana20.11.2015, 20:59

Z představení Baal si odnáším nejen skvělý zážitek díky hereckým výkonům, ale také nemalé množství protichůdných myšlenek, názorů a pocitů.. Jednoduše, děkuji.

 
Eva19.11.2015, 16:19

Vážení a milí z Lidumoru: skvělé, skvělé, skvělé! Divadelní lahůdka nejen pro náročné. Děkujeme!

 
Pavel FILIP11.10.2015, 08:32

Přátelé,včera - 10.10.2015 jsem v Hradci Král. ve STUDIU BESEDA shlédl vaše představení SLYŠENÍ. Ano,bylo to exceletní představení, excelentní herecké výkony všech herců.Vám všem patří můj VELKÝ DÍK ZA NEVŠEDNÍ DIVADELNÍ ZÁŽITEK!!!pavel FILIP (nápověda-inspic.) Hradec Král.

 
Szopová Marta08.10.2015, 15:50

Vážení, vážení, díky za Slyšení (23.9.).. Silné téma, bohužel věčně živé.Skvěle napsáno,skvěle zahráno. Díky Markovi C. a Bertíkovi,zahráli ty hnusáky zcela věrohodně. Všichni ostatní nesekundovali, ale hráli výborně, na plné pecky. Tak jako vždycky v Aréně.Děkuji Tereze C. za dokreslující židovské zpívání.Zdraví teta z Krnalovic :-)

 
Divačka Arény, které je smutno 24.09.2015, 09:27

Zase je Aréna na Slevomatu - jediná negativní reklama, která existuje...

 
Klára01.06.2015, 00:16

Milý pane Louno, nemohu než nesouhlasit s Vaším postojem. Chápu sice, že může působit nabídka vstupenek na slevových portálech jako "poslední záchrana představení". Ovšem, Vám podaná odpověď je podle mého názoru přijatelná a výstižná. Každé divadlo se snaží nalákat si nové diváky pomocí podobných akcí. Někde se objeví akce 1+1, jinde jiná akce. No a Aréna si zvolila cestu internetem.A přesunu-li se za hranice regionu, Městské divadlo Zlín, brněnská divadla, divadlo v Uherském hradišti. Všude tam se setkáte s akčními slevami na vstupenky. A to, i když se jedná často o kvalitní kusy. A podle toho, jak se zde vyjadřujete, vypadá to spíše že hledíte na cenu než na obsah sdělení divadlem. Ve zkratce - pokud se Vám zdá, že vyhazujete peníze oknem, když si koupíte lístek o pár korun dráž než by tomu bylo přes slevomat, můžete si také zajít do ndm, kde vstupnka stojí dvakrát tolik, co v aréně.Aréna je nejlevnější kvalitní divadlo, které pravidelně navštěvuji (od ostravy přes zlín až po uherské hradiště). pěkný den přeji.

 
barka31.05.2015, 23:59

 
Jiří Hort30.05.2015, 10:05

Ještě bych k inscenaci "Hráči" a k poctě režie I. Krejčího dodal, že se výtečně zhostil i morálního akcentu hry, jakkoliv se nabízel, když se vyhnul jakémukoliv moralizování, které nahradil vtipnou ironii navíc výtečně a s nadsázkou vyjádřenou hlavním představitelem v roli Ichareva.

 
Jiří Hort30.05.2015, 09:56

29. května 2015 se mi dostalo skutečné radosti (nepřeháním), a sice shlédnout komedii I. V. Gogola "Hráči" v režii I. Krejčího. Byl jsem nadšen a to prakticky od počátku, poněvadž, na rozdíl od řady činoherních představení jiných ostravských kamenných scén jsem mohl sledovat inscenaci bez snad jakéhokoliv hluchého místa, plnou dynamiky po zhruba 90 minut bez přestávky, což samo o sobě není zrovna snadné. I přes stěžejní úlohu dvou hlavních postav Ichareva a Utěšitele nezůstával nijak pozadu plnokrevný herecký výkon ve všech ostatních rolích, zvláště pak komediální nadání větší části přítomných aktérů. Za mimořádný však mimo postavy Ichareva, která byla naplněna s jistotou, lehkostí i bravurou, považuji vystoupení Marka Cisovského v roli Utěšitele, jeho dikci i jakousi "úsečnost" v projevu, kterou jakoby inscenaci dynamicky členil a zvýrazňoval tak její jednotlivé pasáže. Celý soubor působil kompaktně a zdá se, že i když jde o více než čtyřicátou reprízu, hrál s chutí a snad i s radostí, která se přenášela do publika. Uznání patří samozřejmě režii I. Krejčího, který v důvěře v hereckou interpretaci celého souboru a jeho výrazové schopnosti šetřil inscenačními prostředky a rekvizitami a přisoudil jim úlohu citlivého ohraničení. Docílil tak plynulosti a diváci se cítili pohlceni po celou dobu, což ostatně zaplněné hlediště dalo na konci vřele najevo. Děkuji.

 
Jan Tihelka20.05.2015, 20:08

Výborné divadlo, výborní herci a úžasné představení, které mě pobaví při každé návštěvě. Jde poznat, že Komorní scénu Aréna tvoří tým lidí na pravém místě. Těším se na další návštěvu. :-)

 
Martina a Igor20.05.2015, 19:58

Milá Zuzanko, to je od vás milé. Těšíme se na Vás v další sezoně :-)

 
Jaroslav Louna20.05.2015, 09:10

no nevím milé Info, myslím že si lžeš do kapsy. Bezruče jsem na slevomatu nenašel ani ndm. Ale je tam divadlo kouzel Pavla Kožíška nebo divadlo Broadway. tomu se opravdu říká "být v dobré společnosti". Promiňte že takhle prudím, ale kdybyste touto cestou hledali nové diváky tak ten slevomat přece nesdílíte na vašem facebooku. znamená to že už si lístek v pokladně kupovat nemám a mám čekat až je dáte na slevomat? budete zveřejňovat které představení dáte na slevomat a které ne. abych zbytečně neutrácel..

 
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 >
Ostrava!!!