Vstupenky

1So
2Ne
3Po
4Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D2
Nelze objednat Vyprodáno
5St
6Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
7
8So
9Ne
10Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
11Út
12St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Pst
13Čt
18:30 - 20:30
Mimo náš repertoár
14
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
13:00 - 15:45
Festivalové představení - Mezinárodní festival Divadlo, Plzeň
15So
16Ne
17Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
18Út
19St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:50
Pst
20Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
21
22So
23Ne
24Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
11:00 - 13:40
D1
Nelze objednat Vyprodáno
25Út
26St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
27Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pčt
1Po
2Út
3St
4Čt
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
5
6So
7Ne
8Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
9Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
10St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pst
11Čt
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Pčt
Nelze objednat Vyprodáno
12
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
13So
14Ne
15Po
16Út
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
17St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
18Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Pčt
19
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
20So
21Ne
22Po
23Út
24St
25Čt
26
27So
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
PREMIÉRA
28Ne
29Po
30Út
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
Mimo předplatitelskou skupinu
31St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Dopolední představení
1Čt
2
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
ZRUŠENO
Nelze objednat Vyprodáno
3So
4Ne
5Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
19:30 - 22:30
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo Komedie
6Út
7St
8Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BČt
Nelze objednat Vyprodáno
9
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
19:00 - 21:40
festivalové představení -18.ročník festivalu divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
10So
11Ne
12Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
13Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
ABENDKL
Nelze objednat Vyprodáno
14St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
15Čt
18:00 - 20:00
ZRUŠENO
16
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BPá
17So
18Ne
19Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPo
Nelze objednat Vyprodáno
20Út
21St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:00 - 19:35
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
22Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
23
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
APá, AÚt
24So
25Ne
26Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
27Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
28St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
11:00 - 13:40
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
29Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
10:30 - 12:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
30
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
Nelze objednat Vyprodáno
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě na Českobratrské ul.
Nelze objednat Vyprodáno
1So
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
ZRUŠENO
Nelze objednat Vyprodáno
2Ne
3Po
Henrik Ibsen/David Šiktanc
11:00 - 13:15
D1
Nelze objednat Vyprodáno
20:00 - 21:10
Mimo náš repertoár
4Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
5St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BSt
Nelze objednat Vyprodáno
6Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
7
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
17:00 - 19:05
zájezdové představení - Nová scéna Vlast, Frýdek-Místek
8So
9Ne
10Po
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
11:00 - 12:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
11Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
AÚt
Nelze objednat Vyprodáno
12St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
13Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BČt 2
14
15So
16Ne
17Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
D2
18Út
19St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Derniéra
20Čt
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
21
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BPá 2
Nelze objednat Vyprodáno
1Út
2St
3Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
4
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPá2 (náhr. termín za 2. 11. 2018)
Nelze objednat Vyprodáno
5So
6Ne
7Po
8Út
9St
10Čt
11
12So
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
PREMIÉRA
Nelze objednat Vyprodáno
13Ne
14Po
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
15Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
16St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
17Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
18
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
APá
Nelze objednat Vyprodáno
19So
20Ne
21Po
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPo
Nelze objednat Vyprodáno
22Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
AÚt
Nelze objednat Vyprodáno
23St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
24Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BČt 2
Nelze objednat Vyprodáno
25
26So
27Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BNe
Nelze objednat Vyprodáno
28Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Pro nemoc zrušeno
29Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
30St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatitelskou skupinu
31Čt
17:00 - 19:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
1
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPá
Nelze objednat Vyprodáno
2So
3Ne
4Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
5Út
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
6St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
NSt
7Čt
8
9So
10Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
NNe
Nelze objednat Vyprodáno
11Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Pro nemoc zrušeno
Nelze objednat Vyprodáno
12Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
AÚt
13St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
14Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
15
16So
17Ne
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BNe
18Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
19Út
20St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
11:00 - 12:35
D2
21Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BČt
22
23So
24Ne
25Po
26Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D1
Nelze objednat Vyprodáno
27St
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BSt
1
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
APá
2So
3Ne
4Po
5Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 12:15
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
6St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
7Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
8
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
Mimo předplatitelskou skupinu
9So
10Ne
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
NNe
11Po
12Út
13St
14Čt
15
16So
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
PREMIÉRA
17Ne
18Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
19Út
10:00 - 15:00
Mimo náš repertoár
20St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
D1
Nelze objednat Vyprodáno
21Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BČt 2
Nelze objednat Vyprodáno
22
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:00 - 19:45
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
23So
24Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Zadané představení
Nelze objednat Vyprodáno
25Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
26Út
27St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
Mimo předplatitelskou skupinu
28Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BČt
29
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPá 2
1Po
Josef Červený/José Antonio Rojo
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
2Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
3St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
ABEND NŘ
4Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
5
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BPá 2
6So
7Ne
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
NNe
8Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
9Út
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
10St
11Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
12
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPá
13So
14Ne
15Po
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
16Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
ABENDKL
17St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:05
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
Lucie Ferenzová podle novely H. Bölla/Lucie Ferenzová
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár / prodej vstupenek v KSA a v klubu Atlantik
18Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
19
20So
21Ne
22Po
23Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
24St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
NSt
25Čt
26
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
APá
27So
28Ne
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
NNe
29Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BPo
1St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BSt
Nelze objednat Vyprodáno
2Čt
Josef Červený/José Antonio Rojo
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
3
Josef Červený/José Antonio Rojo
9:00 - 10:30
Mimo náš repertoár
Josef Červený/José Antonio Rojo
11:00 - 12:30
Mimo náš repertoár
4So
5Ne
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BNe
6Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
Nelze objednat Vyprodáno
7Út
8St
9Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BČt 2
10
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
BPá
11So
12Ne
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
13Po
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
14Út
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
AÚt
15St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
LSt+LČt
16Čt
17
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
APá
18So
19Ne
20Po
21Út
22St
23Čt
24
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
11:00 - 13:00
Veřejná generálka
25So
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:30
PREMIÉRA
26Ne
27Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
28Út
Tracy Letts/Jiří Pokorný
17:30 - 19:30
Festival Divadelní svět Brno, Reduta
29St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
30Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BČt
31
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
1So
2Ne
3Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
4Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
5St
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
DERNIÉRA - LSt + LČt + NSt
6Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zrušeno - náhradní termín 13. 6.
7
8So
9Ne
10Po
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BPo
11Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
12St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
LSt+LČt
13Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Náhradní termín za 6. 6.
14
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
15So
16Ne
17Po
18Út
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
ZRUŠENO
19St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
NSt
20Čt
21
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Derniéra
Nelze objednat Vyprodáno
22So
23Ne
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BNe
Nelze objednat Vyprodáno
24Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Mimo předplatitelskou skupinu
Nelze objednat Vyprodáno
25Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
AÚt
Nelze objednat Vyprodáno
26St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BSt
Nelze objednat Vyprodáno
27Čt
28
29So
30Ne

Pokladna

 

mobil 602 702 120

 

otevřeno:

Pondělí - Pátek 10.00 - 18.30
Sobota, neděle a svátky - hodinu před představením

 

Vstupné

obyčejné - 240 Kč

student / senior - 160 Kč

držitelé průkazů ITIC a ZTP - 160 Kč 

premiéra - 350 Kč

 

Bonusy pro naše předplatitele

obyčejné - bonus 240 Kč

student / senior - bonus 160 Kč

 

Sleva bude uplatněna pouze po předložení platného průkazu!

 

PRAVIDLA PRO NÁKUP

A REZERVACE VSTUPENEK

 

PRODEJ VSTUPENEK

  • Vstupenky jsou v prodeji na pokladně KSA v pasáži na adrese 28. října 2 (Po-Pá 10.00-18.30 a hodinu před každým představením), na všech prodejních místech sítě Colosseum Ticket a on-line na webu divadloarena.cz.
  • Platební metody: hotově nebo kartou na pokladně, kartou nebo bankovním převodem on-line na webu.
  • Vstupenky nejsou na místa.
  • Bankovním převodem lze platit vstupenky nejpozději tři dny před konáním akce.
  • Uplatňuje-li kupující nárok na slevu, bude mu poskytnuta pouze po předložení dokladu, který nárok na slevu dokládá.
  • Nárok na zlevněné vstupné mají senioři, ZTP, studenti a pedagogové po předložení karty ITIC.
  • Nárok na bezplatný vstup mají vyučující při skupince 20 studentů a více, doprovod ZTP a studenti uměleckých škol divadelního zaměření po předložení průkazu s uvedeným oborem studia.

 

REZERVACE VSTUPENEK

  • Rezervace jsou možné na webu, telefonicky, e-mailem nebo osobně na pokladně.
  • Rezervace platí 5 dnů, popř. do dne představení. V den konání představení rezervace platí do 18.00 (mimo hosty, novináře atd.).
  • Dobu trvání rezervace lze po domluvě osobně, e-mailem nebo telefonicky prodloužit.

 

VRACENÍ VSTUPENEK

  • Divák má možnost vrátit zakoupené vstupenky nejpozději 3 dny před konáním představení
  • V případě vstupenek placených hotově lze vrátit peníze, v případě placení kartou či převodem si divák vybere náhradní termín a peníze se nevrací
  •  

DÁRKOVÉ POUKAZY

  • Jeden poukaz = jedna vstupenka
  • Poukaz samotný neslouží jako vstupenka
  • Poukaz je možné vyměnit za vstupenku na jakýkoliv termín kromě premiér a dopoledních představení; v případě rezervace vstupenky je nutné přijít do 5 dní poukaz vyměnit.
  • Platnost poukazu je do konce dané sezóny

 

DALŠÍ PODMÍNKY

  • Nákup vstupenek prostřednictvím sítě Colosseum Ticket se řídí obchodními podmínkami provozovatele sítě.
  • Portfolio platebních metod na jednotlivých prodejních místech sítě Colosseum Ticket se může lišit od metod výše popsaných.

 

Obchodní podmínky