Program

1So
2Ne
3Po
4Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D2
5St
6Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
7
8So
9Ne
10Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
11Út
12St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Pst
13Čt
18:30 - 20:30
Mimo náš repertoár
14
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
13:00 - 15:45
Festivalové představení - Mezinárodní festival Divadlo, Plzeň
15So
16Ne
17Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
18Út
19St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:50
Pst
20Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
21
22So
23Ne
24Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
11:00 - 13:40
D1
25Út
26St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
27Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pčt
1Po
2Út
3St
4Čt
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
Mimo předplatitelskou skupinu
5
6So
7Ne
8Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
9Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatitelskou skupinu
10St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Pst
11Čt
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Pčt
12
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
13So
14Ne
15Po
16Út
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:05
Mimo předplatitelskou skupinu
17St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
18Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Pčt
19
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
20So
21Ne
22Po
23Út
24St
25Čt
26
27So
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
PREMIÉRA
28Ne
29Po
30Út
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
Mimo předplatitelskou skupinu
31St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
Dopolední představení
1Čt
2
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
ZRUŠENO
3So
4Ne
5Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
19:30 - 22:30
festivalové představení - Festival ostravských divadel OSTRAVA V PRAZE - Divadlo Komedie
6Út
7St
8Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BČt
9
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
19:00 - 21:40
festivalové představení -18.ročník festivalu divadel Moravy a Slezska - Český Těšín
10So
11Ne
12Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
13Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
ABENDKL
14St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Zadané představení
15Čt
18:00 - 20:00
ZRUŠENO
16
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:50
BPá
17So
18Ne
19Po
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPo
20Út
21St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:00 - 19:35
Zadané představení
22Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
23
Ladislav Klíma/Ivan Krejčí
18:30 - 21:45
APá, AÚt
24So
25Ne
26Po
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
27Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
28St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
11:00 - 13:40
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
29Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
10:30 - 12:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
30
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Festival OSTRAVAR - pro festivalové hosty
19:00 - 21:00
Evangelický kostel v Ostravě na Českobratrské ul.
1So
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
ZRUŠENO
2Ne
3Po
Henrik Ibsen/David Šiktanc
11:00 - 13:15
D1
20:00 - 21:10
Mimo náš repertoár
4Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
zadané představení
5St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BSt
6Čt
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
zadané představení
7
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
17:00 - 19:05
zájezdové představení - Nová scéna Vlast, Frýdek-Místek
8So
9Ne
10Po
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
11:00 - 12:35
Pro školy
11Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
AÚt
12St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
zadané představení
13Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BČt 2
14
15So
16Ne
17Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
D2
18Út
19St
Henrik Ibsen/David Šiktanc
18:30 - 20:45
Derniéra
20Čt
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
Mimo předplatitelskou skupinu
21
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BPá 2
1Út
2St
3Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Pro školy
4
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPá2 (náhr. termín za 2. 11. 2018)
5So
6Ne
7Po
8Út
9St
10Čt
11
12So
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
PREMIÉRA
13Ne
14Po
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
15Út
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
16St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Zadané představení
17Čt
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
18
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
APá
19So
20Ne
21Po
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPo
22Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:30
AÚt
23St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:05
Zadané představení
24Čt
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BČt 2
25
26So
27Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BNe
28Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Pro nemoc zrušeno
29Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
30St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
Mimo předplatitelskou skupinu
31Čt
17:00 - 19:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
1
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BPá
2So
3Ne
4Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
5Út
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
6St
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
NSt
7Čt
8
9So
10Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
NNe
11Po
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
Pro nemoc zrušeno
12Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
AÚt
13St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Pro školy
14Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
15
16So
17Ne
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BNe
18Po
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
19Út
20St
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
11:00 - 12:35
D2
21Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BČt
22
23So
24Ne
25Po
26Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
D1
27St
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BSt
1
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
APá
2So
3Ne
4Po
5Út
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 12:15
Pro školy
6St
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
7Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
8
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
Mimo předplatitelskou skupinu
9So
10Ne
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
NNe
11Po
12Út
13St
14Čt
15
16So
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
PREMIÉRA
17Ne
18Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
19Út
10:00 - 15:00
Mimo náš repertoár
20St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
11:00 - 13:05
D1
21Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BČt 2
22
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:00 - 19:45
Zadané představení
23So
24Ne
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Zadané představení
25Po
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
26Út
27St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
Mimo předplatitelskou skupinu
28Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BČt
29
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPá 2
1Po
Josef Červený/José Antonio Rojo
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
2Út
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
3St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
ABEND NŘ
4Čt
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
5
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BPá 2
6So
7Ne
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
NNe
8Po
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 13:15
Pro školy
9Út
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
10:00 - 11:40
Pro školy
10St
11Čt
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
12
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BPá
13So
14Ne
15Po
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Mimo předplatitelskou skupinu
16Út
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
ABENDKL
17St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
10:00 - 12:05
Pro školy
Lucie Ferenzová podle novely H. Bölla/Lucie Ferenzová
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár / prodej vstupenek v KSA a v klubu Atlantik
18Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
Mimo předplatitelskou skupinu
19
20So
21Ne
22Po
23Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
24St
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
NSt
25Čt
26
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
APá
27So
28Ne
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
NNe
29Po
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BPo
1St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
BSt
2Čt
Josef Červený/José Antonio Rojo
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
3
Josef Červený/José Antonio Rojo
9:00 - 10:30
Mimo náš repertoár
Josef Červený/José Antonio Rojo
11:00 - 12:30
Mimo náš repertoár
4So
5Ne
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BNe
6Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
10:00 - 11:35
Pro školy
7Út
8St
9Čt
Thomas Bernhard/André Hübner - Ochodlo
18:30 - 20:15
BČt 2
10
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:15
BPá
11So
12Ne
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
Mimo předplatitelskou skupinu
13Po
17:00 - 18:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY
18:30 - 20:00
Mimo náš repertoár
14Út
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
AÚt
15St
Václav Havel/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:45
LSt+LČt
16Čt
17
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
APá
18So
19Ne
20Po
21Út
22St
23Čt
24
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
11:00 - 13:00
Veřejná generálka
25So
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:30
PREMIÉRA
26Ne
27Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
28Út
Tracy Letts/Jiří Pokorný
17:30 - 19:30
Festival Divadelní svět Brno, Reduta
29St
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
Mimo předplatitelskou skupinu
30Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BČt
31
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
Mimo předplatitelskou skupinu
1So
2Ne
3Po
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
4Út
Tomáš Vůjtek/Ivan Krejčí
18:30 - 20:35
Mimo předplatitelskou skupinu
5St
William Shakespeare/Ivan Krejčí
18:30 - 21:10
DERNIÉRA - LSt + LČt + NSt
6Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Zrušeno - náhradní termín 13. 6.
7
8So
9Ne
10Po
Viliam Klimáček/Tomáš Dianiška
18:30 - 19:55
BPo
11Út
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
18:30 - 20:05
Mimo předplatitelskou skupinu
12St
Anton Pavlovič Čechov/Ivan Krejčí
18:30 - 21:35
LSt+LČt
13Čt
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Náhradní termín za 6. 6.
14
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
Mimo předplatitelskou skupinu
15So
16Ne
17Po
18Út
Roland Schimmelpfennig/Adam Svozil a Kristýna Kosová
18:30 - 21:00
ZRUŠENO
19St
Tracy Letts/Jiří Pokorný
18:30 - 20:30
NSt
20Čt
21
Nikolaj Vasiljevič Gogol/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
Derniéra
22So
23Ne
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BNe
24Po
Yasmina Reza/Vojtěch Štěpánek
11:00 - 12:35
Mimo předplatitelskou skupinu
25Út
Tomáš Vůjtek, Janusz Klimsza/Janusz Klimsza
18:30 - 21:10
AÚt
26St
Niccolò Machiavelli/Ivan Krejčí
18:30 - 20:10
BSt
27Čt
28
29So
30Ne